Aktuality

SMART CITIES - projekt O2 IT services

O2 IT Services (O2 ITS), dceřiná společnost O2 Czech Republic, spouští společně s n

Tepelná čerpadla

V prvním čtvrtletí roku 2016 nabízíme měření hluku od provozu tepelného čerpadla za zvýhodněné ceny v balíčku včetně vystavní akreditovaného protokolu a prokonzultování výsledků měření na příslušném úřadě se slevou 20%! Neváhejte se informovat ještě dnes pomocí kontaktního formuláře.

Jsme Vám blíže!

S potěšením Vás, milí zákazníci, informujeme, že jsme otevřeli nové kanceláře pro regiony severní Morava a východní Čechy. Máte tak možnost využívat naše služby ještě pohodlněji, než tomu bylo doposud a díky rozšířenému týmu našich odborníků Vám můžeme nabídnout ještě rychlejší služby!

Nové analyzátory CESVA SC420 ve výzbroji naší laboratoře

S radostí oznamujeme našim zákazníkům, že jsme inovovali technické vybavení laboratoře pěti zcela novými analyzátory SC420, díky kterým můžeme poskytovat služby pro Vás v mnohem kratších termínech, ve vyšší kvalitě a mnohem širším rozsahu, než doposud. Ceny prací zůstaly samozřejmě zachovány!

Mimořádná nabídka - výprodej zesilovače s generátorem šumu

Nabízíme k prodeji zesilovač s vestavěným generátorem šumu AP600 vč. příslušenství. Jedná se o předváděcí přístroj vyr. 2009. V případě zájmu možno i včetně všesměrového reproduktoru BP012. Cena vč. 6 měs. záruky 18.800,- Kč. Pro podrobnosti nás neváhejte kontaktovat!

Únor 2014: Sleva na měření osvětlení

Využijte mimořádné únorové nabídky a nechte si zkontrolovat umělé či denní osvětlení se slevou 20%! Sleva se vztahuje i na studie denního osvětlení a studie zastínění. Ideální pro zaměstnavatele, školy a jiné vzdělávací instituce.

Známe cenu SC-420!

Zcela nový analyzátor CESVA SC-420 je již nyní k dispozici, ceny jsou až o €1.200 nižší, než u předchůdce SC-310. Informujte se u svého prodejce!

Sčítání dopravy na okružních křižovatkách

Ve spolupráci se společností CESVA AMS SLOVAKIA, s.r.o. jsme pro Vás od srpna 2013 připravili novinku v dopravních průzkumech: sčítání dopravy na okružních křižovatkách s více než 5 výjezdy. Tento komplikovaný dopravní průzkum umožňuje jedinečná technologie videodetekce dopravních proudů vyvinutá společností CESVA AMS SLOVAKIA. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Stránky