Jak poptat zakázku?

  1. Pošlete nám emailem poptávku.
    Stačí běžný email, nebo můžete použít kontaktní formulář. Nemáte-li konkrétní představu o tom, co potřebujete, můžete nám samozřejmě i zatelefonovat a Vaší věc s námi prokonzultovat. (Poptávka i konzultace je samozřejmě nezávazná.) Popište Váš požadavek a připojte případné podklady, např. situaci či vyjádření úřadů s požadavkem. Urychlíte tak zpracování nabídky.
    Prosíme Vás, abyste nezapomněli uvést správný kontakt na Vás, pokud je to možné i s telefonem.
    Také nás můžete navštívit osobně a prodiskutovat možnosti řešení Vašich problémů se specialisty u nás v kanceláři. Rádi Vás uvítáme!
  2. Obratem Vám vypracujeme nabídku s přesně specifikovanou cenou, termíny a případnými požadavky na podklady. Běžně zpracováváme nabídky do druhého dne; při složitější zakázce nebo v případě velikého počtu poptávek k vyřízení může výjimečně zpracování trvat až tři dny. Pokud ani za tři dny neobdržíte nabídku, je možné, že k nám Vaše poptávka nedorazila. V takovém případě nám určitě zatelefonujte, vyřídíme Vaší poptávku přednostně.
  3. Pošlete nám závaznou objednávku, případné podklady, a Vaše zakázka se začne neprodleně vyřizovat. Objednáváte-li jménem společnosti, nezapomeňte uvést IČ.